Duidelijkheid geldt voor ons als de basis

Eerlijke en heldere communicatie. Soms misschien zelfs wat bot. Je weet wat je aan ons hebt en wat je van ons mag verwachten, of juist niet. Altijd.

Vertel ons niet hoe we ons werk moeten doen

Wij doen dingen die jij niet kunt, daarom vraag je ons. Vertrouw ons en we stellen je niet teleur. We leveren volgens afspraak en wat we leveren doet wat het belooft.

No-nonsense maar betrouwbaarheid

Als je voor slingers komt zijn wij niet de beste partij. We houden ervan als dingen mooi zijn, maar onze prioriteiten zijn duidelijkheid en betrouwbaarheid.

We passen simpelweg niet bij iedereen

Hoe hard we ook ons best doen, dat is gewoon zo. Dit is wie we zijn en dat gaan we voor jou niet veranderen. Wil jij met ons werken? Mooi! Liever niet? Ook goed.

Onze mensen

Bas Everaarts

developer
085 30 38 139 bas@vivars.nl

Cathalijne Witte

online marketeer
085 30 38 139 cathalijne@vivars.nl

Corné Flikweert

technical director
+31(0)629073717‬ corne@vivars.nl

Leander Jongejan

partner & developer
085 30 38 139 leander@vivars.nl

Kees Verspoor

managing director
+31(0)653108604 kees@vivars.nl

Silvan Wakker

developer
085 30 38 139 silvan@vivars.nl

Jozias Boone

digital designer
085 30 38 139 jozias@vivars.nl

Mooi, je bent er nog!

We zijn niet het bureau van de eenmalige sale. Ons doel is om jou vooruit te helpen. Samen werken aan je communicatie en processen. Zo bereiken we je doelgroep, helpen we je met verkopen of een proces te vereenvoudigen of te verbeteren.

Onze klanten worden vrienden en vrienden stel je niet te teleur. Toch?

Tijd voor actie!

Waar kunnen we jou mee helpen?